حداقل 3 و حداکثر 30 کاراکتر
جستجوهای اخیر شما: (حذف همه جستجوها)
  0 مورد یافت شد
  close-search-modal
  اینستاگرام instagramImg بلیط هواپیما ticketImg تخفیف ها offImg تورهای اقساطی tourImg
  سازمان هواپيمايي کشوري سامانه‌ي حقوق مسافر دامنه‌ي نرخ بليت شرکت‌هاي هواپيمايي ساماندهی رسانه های دیچیتالی

  قوانین کنسلی رزرو از طرف مرکز

  مسافرین عزیز می بایست پس از تائید رزرو در کمترین زمان ممکن نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند در غیر اینصورت تاییدیه از طرف مرکز کنسل می گردد و دیگر اعتباری ندارد.

  قوانین کنسلی رزرو از طرف مسافر

  درصورتی که به هر علت مایل به کنسلی رزرو خود هستید خیلی سریع به اپراتور پشتیبان رزرو اطلاع دهید. چناچه کنسلی در روز موعود و در محل اقامت به دلایل مختلفی مانند ثبت اطلاعات و مشخصات اشتباه در مرکز، عدم ارائه شناسنامه و یا کارت ملی، عدم ارائه هویت ومشخصات زوجین ( نداشتن عقدنامه موقت یا دائم ) و یا هرگونه مدرک قانونی که سبب عدم پذیرش هتل شود و… هزینه یک شب کنسلی دریافت می شود. کنسلی رزرو در ایام پیک (تابستان ، تعطیلات ، اعیاد ، شهادت ائمه اطهار و…ایام پیک می باشد) به هیج عنوان ممکن نمی باشد و دراینصورت هزینه یک شب اقامت کامل دریافت می گردد.

  قوانین نسبت به ماهیت هتل

  مسئولیت تمام مشخصات و اطلاعات موجود در سایت اعم از تصاویر و امکانات درج شده ، خدمات و… به عهده هتل می باشد زیرا تمامی این اطلاعات از طرف هتل فرستاده و در صورت هرگونه مغایرت و یا تغییر در اطلاعات و امکانات از رزرواسیون محترم هتل ها در خواست اطلاع رسانی داریم. از مسافرین عزیز خواهشمندیم در صورت هرگونه پرسش و یا ابهام در زمینه اطللاعات و امکانات هتل از طریق ارتباط تلفنی با پشتیبان رزرو هتل ، سوالات خود رامطرح نموده و اطلاعات دقیق تر کسب کنید. این مرکز نسبت به کوتاهی و اهمال از طرف هتل هیچگونه مسئولیتی ندارد لذا درصورت هرگونه اعتراض می توانید ابتدا به مدیریت هتل اطلاع داده و درصورت عدم کسب نتیجه به مراجع ذیربط مراجعه نمائید. . این مرکز با نظرسنجی از مسافران مختلف در صورت اعتراض های پی در پی در راستای ارتقای مجموعه هتل های موجود اقدام به حذف هتل مذکور ازسایت “های هتل” خواهد نمود.

  ایجاد بی نظمی

  کسانی كه به هر شكل در شبكه ایجاد مزاحمت نمایند، از قبیل ایجاد رزروهای موقت پی در پی یا تماس های تلفنی و … توسط سازمان گردشگری و قوه ی محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی ، با آن ها برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

  قوانین عمومی

  در صورت کنسل ‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا 7 روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد. در ابتدا باید بدانید که رزرو هتل به صورت آنی بر روی هتل های تحت گارانتی این مجموعه می باشد و رزرو سایر هتل ها باید به صورت دو مرحله ای و با مشاوره با همکاران ما در واحد رزرو صورت بگیرد. پس از ثبت رزرو، کارشناسان رزرو ما در کمتر از ۲ ساعت با شما تماس می گیرند و رزروتان را قطعی می نمایند.

  051-34042 whitePhoneIcon